Newcomers FREE WelcomePack-Farsi
welcomepack-30brands-farsi1

چه کسی هدیه دوست ندارد؟

هدیه خوش آمدگویی، همچون آغوش گرم یا دست دادنی است که آغاز دوستی های پایدار است. شما انبوهی از تخفیف ها و هدایای رایگان (از طرف برندهای برجسته در کانادا) را در جعبه ولکام پک خواهید یافت. این شرکت ها مشتاقند که محصولات و هدایای آنها را امتحان کنید.

با عضویت شما به خانواده ولکام پک، تخفیف ها و جوایز ویژه ی بیشتری را به طور رایگان دریافت خواهید کرد.
ادامه مطلب

تازه مهاجران مقیم دائم کانادا.

نکته آخر! شما اینجا هستید … در میهن جدید خود، کانادا… و به یک زندگی جدید و پر از ماجراجویی، اکتشاف و دوستی خوش آمدید.
شما خواهید دید که این سرزمین چند فرهنگی زیبا، بازتابی از همه کشورهای جهان است… و حالا، می توانید یک استقبال فوق العاده را انتظار داشته باشید – “ولکام پک”، طرح خوش آمد گویی بیادماندنی از طرف شرکت ولکام پک کانادا.

اگر در کانادا به عنوان اقامت دائم (صاحب کارت اعتباری دائم) یا بعد از 1 ژانویه 2014 وارد می شوید و شما 18 سال یا بیشتر دارید، شما واجد شرایط هستید.برای پیش ثبت نام در اینترنت، روی دکمه «ثبت نام» کلیک کنید.

welcomepack-benefits-farsi

برنامه ی سالانه اختصاصی ولکام پک کانادا تحت عنوان “ولکام پک”، مارک های معروف کانادا را در بخش هایی چون بانکداری، مخابرات، خودرو، رستوران، املاک و مستغلات، محصولات مصرفی، رسانه ها و سرگرمی – یکجا گرد هم آورده است تا استقبالی خاص و به یاد ماندنی از مهاجران جدید کانادا داشته باشد.

مجموعه ای از مزایای گوناگون برای افراد تازه وارد به کانادا

وب سایت ولکام پک

welcomepack-website

آیا نیاز به اطلاعات روی دستگاههای همراه دارید؟

وب سایت ولکام پک، طوری طراحی شده است که روی دسکتاپ، تبلت یا تلفن هوشمند قابل مشاهده باشد. این وب سایت، شامل همه اطلاعاتی است که حین جا افتادن در کشور جدید، بدان نیاز خواهید داشت. راهنمایی، مشاوره و اطلاع رسانی در زمینه امور مالی و بانکی، املاک و مستغلات، رانندگی، مشاغل، آموزش، سرگرمی و غذاخوری، همه و همه به راحتی در این وب سایت گنجانده شده است.

در اینجا، با ورود به بخشی که صرفاً اختصاص به اعضا دارد می توانید با برندهای برجسته ای که به شما خوش آمد می گویند آشنا شده، تخفیف های ویژه را دریافت نموده و در طول سال، برنده جوایز ارزنده شوید.

جعبه هدیه ولکام پک:

WelcomePack-Gift-Box-1

این جعبه هدیه، پر از محصولات مصرفی روزانه و هدیه از طرف مارکهای استقبال کننده است.
جعبه هدیه ولکام پک، به عنوان یادگاری درنظر گرفته شده تا به شما کمک کند، شور و هیجان و شگفتی سکونت در کانادا را در آن ثبت کنید.

مکان های آشنایی همچون نمای ساحل پر جنب و جوش تورنتو، برج نمادین، و آبشارهای با شکوه نیاگارا که در اینجا وجود دارد، یادآور نقاط دیدنی ای هستند که خانواده ها باید حتماً ببینند. ورزش هایی مثل هاکی، اسکی و اسکیت روی یخ، فعالیت هایی را در فهرست کارهای روزانه افراد تازه وارد قرار می دهند. فضای این جعبه، هوشمندانه طراحی شده است تا ضمن ثبت لحظات بازدید از مکان ها، درست مثل ثبت روز اول مدرسه رفتن فرزندان تان یا خرید اولین خانه و یا اولین اتومبیل، تاریخ و توضیحات لازم را وارد نمایید.

مجله ولکام پک:

WelcomePack-2015a-Magazine-EN

در داخل جعبه هدیه ولکام پک، مجله رنگی و آموزنده ولکام پک قرار دارد که به عنوان یک راهنمای ساده و آسان برای افراد تازه وارد به کانادا استفاده می شود و حاوی نکات مفید و مشاوره ای است که به آنها کمک می کند که ضمن جا افتادن در کشور جدید، انتخابهای هوشمندانه ای را در زندگی خود انجام دهند.

 آیا می خواهید بدانید چطور در عین حال که خوب زندگی می کنید هزینه ی کمتری متحمل شوید ؟ چگونه با صرف کمترین هزینه، از دیدن جشنواره ها و همینطور مکان های دیدنی و مورد علاقه لذت ببرید؟ بچه ها چه کارهایی را انجام دهند تا حس کنند در خانه جدید خود هستند؟ و کجا می توانید مشاوره مالی و شغلی را پیدا کنید. همه اینها و موارد دیگر را در این مجله ملاحظه خواهید کرد.

در پشت مجله هم کوپن های با ارزشی وجود دارد که بیش از 1000 دلار ارزش دارند و همینطور تخفیف که با صرفه جویی در هزینه ها، لذت ماجراجویی در کانادا را فزونی می بخشند.

همچنین، شما هر ماه، شانس زیادی برای بردن کارت های هدیه و جوایز دارید. بعلاوه ما تخفیف های زیادی را از برندهای استقبال کننده فراهم نموده و اطلاعات مفیدی را هم در اختیار شما قرار می دهیم.

لطفا صفحه اعضا و همچنین ایمیل های هر دو هفته یک بار – مربوط به آخرین اطلاعات در مورد این برنامه مهیج – را نگاه کنید.

اگر به عنوان یک مقیم دائم (دارنده کارت اقامت دائم) یا پس از تاریخ اول ژانویه 2014، وارد کانادا شده اید و 18 سال یا بیشتر سن دارید واجد شرایط دریافت ولکام پک رایگان خواهید بود.
در حال حاضر ولکام پک، فقط در استان انتاریو توزیع می شود.

برای تأیید صلاحیت خود، به یکی از مراکز توزیع ما مراجعه نموده و مراحل ثبت نام را تکمیل کنید.

لطفا کارت اقامت دائم یا پاسپورت و همینطور برگه تاییدیه ورود (تأییدیه اقامت دائم) را جهت وارسی اطلاعات، بهمراه داشته باشید.

همچنین می توانید برای دریافت ولکام پک، از قبل، در صفحه پیش ثبت نام ثبت نام کنید. اما، برای دریافت جعبه هدیه باید به یکی از مراکز توزیع مراجعه نموده و کارت شناسایی خود را ارائه نمایید.

ما طوری برنامه ریزی کرده ایم که شما به راحتی بتوانید ولکام پک خود را از مکانهای مشخص دریافت کنید. فقط کافی است به یکی از مراکز خدمات به تاره واردین واقع در سراسر تورنتو (که در این برنامه، مشارکت دارند) مراجعه کنید.
برای یافتن یکی از مراکز توزیع نزدیک به محل شما، اینجا را کلیک کنید.

 قبل از دریافت جعبه هدیه، تأیید صلاحیت و ثبت نام، ضروری است. برای ثبت نام باید واجد شرایط باشید
بسته های رایگان، بسته به موجودی، در دسترس افراد قرار می گیرد
به هر فرد، فقط 1 بسته تعلق می گیرد
محتویات داخل جعبه هدیه ممکن است با هم فرق داشته باشدنکته مهم:

شرکت ولکام پک کانادا ، اهمیت حفاظت از اطلاعات شخصی شما را بخوبی درک می کند. ما هیچ اطلاعات مالی ای را از شما جمع آوری نمی کنیم. اطلاعات که درباره شما جمع آوری می شود صرفا جهت تامین اطلاعات هدفمند و مرتبط و همینطور ارائه تخفیف ویژه به شما می باشد.

اطلاعاتی که در زمان ثبت نام و از طریق نظر سنجی ها در اختیار ما قرار می دهید در پایگاه داده های رمزگذاری شده ما نگهداری شده و به موجب سیاست حفظ حریم خصوصی این وب سایت و همچنین مفاد مندرج در قانون حفاظت اطلاعات شخصی و اسناد الکترونیکی کانادا کاملاً محافظت می شود. ما بانک اطلاعاتی خود را در اختیار هیچ فرد یا سازمانی قرار نداده و اجاره نمی دهیم یا به فروش نمی رسانیم.

 ما به اندازه شما، در مورد ایمیل های اسپم نگران هستیم و به اعضای خود اطمینان می دهیم که ایمیل های ما، صرفاً توسط شرکت ولکام پک کانادا (و نه برندهای شرکت کننده) ارسال می گردد و تعداد آنها، از 1 یا 2 ایمیل در ماه هم بیشتر نخواهد بود. کاربران می توانند از گزینه عدم دریافت ایمیل استفاده کنند.